İğne İplik Moda > Blog  > DÜĞÜNDEN ÖNCE HIZLA KİLO VERİN

DÜĞÜNDEN ÖNCE HIZLA KİLO VERİN

Tüm gelinler düğün günlerinin unutulmaz olduğunu bilirler ve tüm hazırlıklarını ona göre yaparlar.

Düğününüzde her şey eşsiz ve özel olmalıdır. Tabi ki görünüşünüz de buna dahildir. Biraz fazlalıklarınız olduğuna inanıyorsanız, sağlıklı bir şekilde bu rahatsız eden görünümden uzaklaşmak ve fit bir şekle bürünmek için doğru bir gelin diyeti takip etmek gerekecektir.

Gelin diyetiyle düğün öncesi istediğiniz kiloya kavuşun

Düğün öncesi zayıflamanızı sağlayacak, hızlı kilo verdiren diyetler de unutmamanız gereken en önemli konu sağlıklı olması ve yüzünüzü solgun hale getirmeyecek doğru besin takviyelerini aksatmamak olmalıdır. Doğru vitaminler ve besinlerle uygulayacağınız bir diyetle ışıltı dolu bir cilde, parlak saçlara ve enerjiyle dolacağınız fit bir vücuda kavuşabileceksiniz.

gelin diyetine detoks ile başlayın

Gelin diyeti için en doğru başlangıç detoks aşamasıdır. Günlük içtiğiniz suya salatalık ve limon eklemeniz vücudunuzda birikmiş olan ödemi atmanıza ve metabolizmanızın hızlanmasına neden olacaktır.

Karbonhidrat içeren her türlü besinden uzak durmanız gerekir. Ekmek, poğaça, börek, makarna ve pilav türlerinin hiçbirini yememeniz en önemli konudur.

Yeşillik ve salata ağırlıklı beslenme ile düğün öncesi ideal kiloya kavuşacaksınız

Her türlü kızartmayla yapılmış yemekler sizin seçimlerinizden uzakta olmalıdır. Kızartmalar ve karbonhidratları hayatınızdan çıkarmanızla beraber hızlıca kilo verme süreciniz başlayacaktır. Kahvaltılarınızda smoothieler, yeşillikler, salata ve çiğ sebzeler en doğru tercih olacaktır. Protein ve yeşillik ağırlıklı beslenmeye geçmelisiniz. Yemeklerinizi yağsız bir şekilde pişirmelisiniz.

düğün öncesi diyet yaparak hızlı kilo verin

Gelin diyetinde şeker ve tatlıları hayatınızdan çıkarmanız zorunludur. Şeker içeren besinler bu süreçte en büyük düşmanınızdır. Şeker ihtiyacınızı kuru meyveler yiyerek giderebilirsiniz.

Günlük iki buçuk litre su tüketmelisiniz. Suyun kalorisi bulunmamaktadır. Su tüketimi sizi hem tok tutacak ve iştahınızı kesecektir. Suyun cildinizin canlılığını artıracağını da unutmamalısınız.

Gelin diyeti uyguladığınız dönem boyunca alkolden de uzak durmanız gerektiğini unutmayın. Alkollü içecekler, genelde şeker içerir ve ödem yapar.

Günlük olarak minimumda 8000 adım atmalısınız. Bunu sağlamak için yürüyüş ve mümkünse koşu yapmalısınız.

Gelin diyetinin yanında hafif spor olarak yürüyüş yapmanız gerekir

Bunları uyguladığınızda çok hızlı bir şekilde kilo verecek ve arzuladığınız fit vücuda kavuşacağınızı garanti ediyoruz. Düğün gününüzde muhteşem gelinlik modelinizin içinde herkesi büyüleyecek ve düğün fotoğraflarınızı hayatınız boyunca gururla gösterebileceksiniz.

uygulayacağınız diyetle gelinlik modeliniz size daha çok yakışacaktır

Uygulamakta zorlanmamak için haftada bir gün tek bir öğünde kendinizi biraz şımartacak ufak besin kaçamakları yapabilirsiniz.

Paylaş

İğne İplik Moda

Henüz Yorum Yok

Bir Yorum Yazın