İğne İplik Moda > Blog  > ROMANTİZMİ CANLANDIRMA TÜYOLARI

ROMANTİZMİ CANLANDIRMA TÜYOLARI

Birlikte yemek pişirin En sevdiğiniz yemeği birlikte pişirin. Göreceksiniz çok eğlenceli olacak. Birlikte hazırlayacağınız yemeği sonra mum ışığı ve romantik müzik eşliğinde yiyebilirsiniz. Yemeği yakarsanız da hiç üzülmeyin. Buna karşı da bir B planınız olsun ve dışarıdan yemek söyleyin. Yemeğinizi yerken yemeği nasıl yaktığınızı konuşup güleceksiniz.

Birlikte yemek yaparak ilişkinize romantizm katın

* Birlikte banyo yapın. Küveti sıcak suyla doldurun ve birkaç damla rahatlatıcı aroma-terapi yağlarından damlatın. Bahçenizde gül yapraklarınız varsa suya atabilirsiniz. Sıcak suda romantik dakikalar yaşayabilirsiniz.

* Okumayı seviyorsanız birlikte bir kitap ya da roman okuyun. Birbirinize kitaptan pasajlar okuyun. Bu pasajları her zaman ciddi bir ifadeyle okumanız zor olacak ve çok eğlenceli zaman geçireceksiniz.

beraberce kitap okuyun

* Pahalı bir otelden rezervasyon yaptırın. Eğer harcayacak paranız varsa, beş yıldızlı bir otelden yer ayırtın. Otelin şık restoranında romantik bir yemek yiyin. Masaj yaptırın ve lüks çarşaflarda, yumuşak yatakta birlikte uyuyun. Pahalıya mal olabilir ancak buna değer.

* Kıyıda kalmış ufak ancak güvenilir bir otelde birlikte bir gece geçirin. Biraz korkutucu gelse de korku sizi daha romantik yapacak ve birbirinize yaklaştıracak.

* Kumsalda yürüyün. En romantik filmlerin en etkileyici sahneleri kumsalda el ele yürüyüş yapıldığı bölümdür. Bu bir göl kenarı da olabilir. Birlikte yürüken havadan sudan konuşun ve kumlarda birlikte yuvarlanın. Eğer hava yeterince sıcaksa gece yüzmeye gidin ancak dikkatli olun. Kumsal gerçekten çok romantik olabilir.

* Dans etmeye gidin. Ufak ve romantik bir gece kulübüne giderek sabaha kadar zaman geçirin. Bütün gün sarılmanızı sağlayacak daha romantik bir şey yoktur.

* Yeni bir şeyler yapın. Romantizmin güzelliği macerayla iç içe olmasındandır aslında. Romantik bir akşam için daha önce birlikte hiç yapmadığınız bişeyler yapın. Seçtiğiniz bir kasabada herhangi bir restorana gidin. Daha önce yapmadığınız veya yapmayacağınız bir şeyi yapın.

* Yıldızları izleyin. Eğer balkonunuz, terasınız varsa birlikte uzanıp yıldızları izleyin. Yakınlarda teleskobunuz varsa daha iyi olabilir.

Beraberce yıldızları izleyin

* Hiç bir şey yapmayın. Bazen hiç bir şey yapmadan evde dinlenmek de çok romantik olabilir. Her şeyi kendi haline bırakın, içinizden geldiği gibi davranın ve size ne getireceğini izleyin.

Paylaş

İğne İplik Moda

Henüz Yorum Yok

Bir Yorum Yazın