İğne İplik Moda > Blog  > RANDEVUDA BUNLARA DİKKAT EDİN

RANDEVUDA BUNLARA DİKKAT EDİN

Düğününüzde giyeceğiniz gelinliği bulmak için eğer hazır gelinlik tercih edecekseniz, en erken 3 ay önce mağazamızdan randevu almaya başlamalısınız. Dikilecekse ve modeliniz belliyse 1,5-2 ay önce gelmeniz yeterlidir. Randevu alarak gelmenizi öneririz. Bu sayede 1 saat boyunca konusunda uzman bir personelimiz sizinle ilgilenecek ve hayalinizdeki gelinliği bulmanıza yardım edecektir. Randevularınıza gelirken kişisel hijyeninize dikkat etmenizi rica ederiz. Deneyeceğiniz ürünler yeni sipariş verilebildiği gibi hiç vakti olmayan gelinlere askıdan ürün verebilmekteyiz. Biz mağazamızda gelinliklerimizi en iyi şekilde muhafaza etmekteyiz ve ara ara temizliklerini yaptırmaktayız. Randevularınızda anne, kız kardeş, erkek arkadaş(nişanlınız) veya çok yakın olduğunuzu düşündüğünüz arkadaşınızın size eşlik etmesinde fayda var, ama kalabalık akraba veya arkadaş grupları gelinlik tercihinizi yapmanızı zorlaştırabilir. O yüzden çok yakın bulduğunuz kişileri özellikle de ilk randevunuzda getirmenizi öneririz. Bazı gelinlerimiz erkek arkadaşlarına veya nişanlılarına gelinliği son güne kadar göstermek istemeyebilirler.

Bizler de bu yöndeki taleplerinizi dikkate alıyor ve istemediğiniz kişilere gelinliğinizi göstermiyoruz. Gelin adayları genellikle bir güne birden çok mağazadan randevu alabiliyor. Fakat gelinlik seçmek düşündüğünüz kadar kolay bir süreç olmayabilir. O yüzden bir günde çok mağazaya gitmek sizi çok yorabilir ve bu da seçiminizi olumsuz etkileyecektir. Moralinizin yüksek olduğu, kendinizi iyi hissettiğiniz günlerde randevu almanızı ve süreç boyunca da keyfini çıkarmanızı arzu ederiz. Gelinlik randevusuna gelirken rahat edebileceğiniz, arzu ettiğiniz yükseklikte bir ayakkabı yanınızda getirebilirsiniz. Mağazamızda da deneme ayakkabıları mevcut ama bunlar kendi ayakkabılarınız kadar size rahat olmayabilir. Gelinlik randevunuza gelirken çok koyu bir makyaj yapmamanızı öneriyoruz. Gelinlikleri uzman personelimiz çoğunlukla size yukardan giydiriyor. Gelinliklere makyaj bulaşmaması için biz burada yüzünüze örtü kapatıyoruz. Ama bundan rahatsız olabilecek müşterilerimize hafif makyaj yapmalarını öneririz. Aldığınız gelinlik randevularına vaktinde gelmenizi öneririz. Randevu aldığınızda size 1 saatlik bir vakit ayırıyoruz. Bu bir saatte uzman personelimiz sizin vücut tipinize, hayaliniz uygun gelinliği bulmanıza yardımcı oluyor. Bir saatlik randevuda size ve yakınlarınıza özel bir odada, 4-5 farklı gelinlik modeli giydiriyoruz. Peş peşe randevularımız olduğu için eğer geç gelirseniz size ayrılacak bir saat , ne kadar geç kaldığınıza bağlı olarak azalıyor. Bu yüzden lütfen randevularınıza saatinde geliniz. Gelinlik randevularınızda 1 saatlik sürede ortalama 4-5 farklı model gelinlik deneyebiliyorsunuz.

Mağazamızda 100’ü aşkın gelinlik modeli var. Eğer size ayrılan 1 saatte aradığınız gelinliği bulamadıysanız, sizi başka bir gün mağazamızdan randevu almanızı öneririz. Aynı randevuda çok fazla gelinlik denemek sizi çok yoracaktır. Bu da doğru karar vermenizi engelleyecektir. O yüzden tekrar bizden randevu almaktan çekinmeyiniz. Gelinlik randevunuza geldiğinizde eğer farklı mağazalarda gelinlik denediyseniz, uzman personelimiz aradığınız modele benzer modeller size sunacaktır. Fakat ilk defa gelinlik deniyorsanız veya hangi gelinlik kesiminin size yakıştığını bilmiyorsanız, o zaman mağazamızda size farklı kesimlerde (A kesim, prenses, balık vs.) gelinlikler denetiyoruz. Bu konuda uzman personelimize danışmaktan kesinlikle çekinmeyiniz. Gelinlik randevularınıza gelirken gelinlik bütçenizi önceden belirlemenizde fayda var. Mağazamızda her bütçeye uygun gelinlik bulunmaktadır. Bütçesi kısıtlı olan gelinlerimize fırsat reyonumuzda önceki sezondan indirimli gelinliklerden verebileceğimiz gibi, yeni sezonumuzda da her bütçeye uygun gelinlik modellerimizi bulabilirsiniz.

Paylaş

İğne İplik Moda

Henüz Yorum Yok

Bir Yorum Yazın